Usta Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Kazançlar İçin İyi Fırsat!

Kripto piyasasında boğalar hakimiyeti ele geçirdi. Lider kripto Bitcoin 66 bin doları da kırdı ve ATH seviyelerine göz kırpıyor. Morallerin yüksek olduğu bu atmosferde geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, orijinal meme coin’i Dogecoin için büyük kazançlar öngörüyor. Analist ayrıca bir diğer meme altcoin projesi BONK için yükseliş bekliyor.

Analist: DOGE yüksek olasılıklı bir fırsat!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki coşku devam ediyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, en orijinal yatırım tezi olmasa da, DOGE’nin sermayenizin birkaç katını elde etmek için hala yüksek olasılıklı bir fırsat olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Çok yaratıcı ya da hızlı bir işlem değil ama DOGE eninde sonunda bu döngüde çılgın rakamlar elde edecek. MC’si (piyasa değeri) göz önüne alındığında diğer meme coin’lerden daha iyi performans göstermeyecektir. Ancak giga pompasında alıp satarsanız muhtemelen paranızın 4 katını kazanırsınız. Şimdi alın ve komaya girin ve bu ay olduğunda satın.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analistin grafiği, Dogecoin’in 0,18 dolar işaretini geçen büyük bir kırılma seviyesiyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor. Bu arada, yazı sırasında DOGE, son 24 saatte %19’un üzerinde artışla 0,166 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında meme coin’i haftalık grafiğinde %93’ün üzerinde artış gördü.

Altcoin Sherp’ya göre BONK diğerlerine yetişecek!

Analist daha sonra Dogecoin rakibi Bonk’a (BONK) bakıyor. Altcoin Sherpa, şu anda BONK’un fırsatlar sunduğunu söylüyor. Dogwifhat (WIF) ve Pepe (PEPE) gibi diğer meme-coinlerin gerisinde kaldığı göz önüne alındığında, Analist, BONK’un yakında yetişme şansının yüksek olduğunu tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

BONK: Şu anda satın almak için iyi bir coin. Hala WIF ve PEPE’nin gerisinde. Coinler bu şekilde konsolide olduğunda ve liderler hala devam ettiğinde, bunu şu anda kolayca satın alabilirsiniz…

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında BONK, geçtiğimiz gün yaklaşık %57 artışla 0,000039 dolardan işlem görüyordu. Meme coin’i haftalık grafiğinde ise %215’in üzerinde kazanç elde etti.

Altcoin Sherpa: SOL için kısa vadede bir düzeltme mümkün!

Analist son olarak Ethereum’un (ETH) rakibi Solana’yı (SOL) ele alıyor. Altcoin Sherpa, SOL’un son fiyat hareketinin daha kısa vadeli bir zaman diliminde biraz zayıf olduğunu söylüyor. Ancak daha uzun vadeli bir bakış açısıyla yükselişini sürdürdüğünü belirtiyor. Bu doğrultuda analist, şu seviyelere dikkat çekiyor:

SOL: Dürüst olmak gerekirse, bunlar en iyi mum kapanışları değil + önümüzdeki birkaç gün içinde güçlü bir takip görmek istiyorum. Bunu yapamamak muhtemelen 100-120 dolar işlem aralığında başka bir geri dönüş anlamına gelecektir. Genel olarak, bunun orta vadede nereye gittiğinden gerçekten emin değilim ama yine de yüksek zaman diliminde yükseliyorum.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada, yazı sırasında Solana 133 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık grafiğinde ise %31’in üzerinde yükseliş kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir