Ünlü sunucu Ellen DeGeneres malikanesini 1 milyar TL’ye sattı

66 yaşındaki ünlü sunucu Ellen DeGeneres, ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki Montecito bölgesinde yer alan lüks malikanesini 1 milyar TL’nin (32 milyon dolar) biraz üzerinde bir fiyatla sattı.

Kayıtlara göre, DeGeneres, mülkü Haziran 2023’te satın aldı ve restore etmek için aylar harcadı. Ekim 2023’te 1,5 milyar TL’ye (46,5 milyon dolar) satışa çıkan ev, kasım ayında piyasadan çekildi ve son olarak geçtiğimiz ay 15 Şubat’ta yeni alıcısını buldu.

1919 yılında inşa edilen geniş arazide ana bina, iki misafir evi, bir havuz evi, sanat stüdyosu ve personel ofisi dahil olmak üzere altı bölüm bulunuyor. 1070 metrekarelik evin sunduğu ek lüksler arasında şarap mahzeni, havuz, tenis kortu, özel bahçeler ve chardonnay bağı yer alıyor.

Mutfakta siyah taş tezgahlar ve koyu renkli dolaplar bulunurken, mülkün gizli cevheri olan antik meşe ağacının manzarası da pencereden sunuluyor.

Resmi yemekler için sekizgen yemek odası konukları ağırlamak ve hoşça vakit geçirmek için mükemmel bir ortam sunuyor.

Dikkat çeken başka bir bölümde de sakin bir terasa açılan ve Fransız kapılarla donatılmış geniş bir medya odası bulunuyor.

Ev ayrıca hem Pasifik Okyanusu’nun hem de çevredeki dağların göz alıcı manzaralarını sunarken arazide de zeytin ağaçları yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir