Erkek Arkadaşı Tuvalet Kağıdı Vermeyi Reddettiği İçin Terk Eden Kadın Tartışma Yarattı

Geçtiğimiz günlerde Jess isimli bir TikTok kullanıcısı, sevgilisinin kendisine tuvalet kağıdı vermediği için ayrıldığını söylediği bir video paylaştı. Sevgilisinin ısrarla kendisine tuvalet kağıdı vermeyi reddettiğini de dile getiren kadın, sosyal medyada tartışma yarattı!

Detaylar tüyler ürperten cinsten!

Buyurun.?

Kaynak: https://www.boredpanda.com/woman-dump…

Hepimiz hayatında bir kez de olsa “toksik” diyebileceğimiz bir ilişki yaşamışızdır. Bu ilişkilerin sonu bazen bir aldatma, bazen de ufak bir kavga…

Tabii mutluluğu da bulduğumuz oluyor bazen. Fakat sizlere birazdan anlatacağımız “ayrılık” hikayesi hayret ettirecek türden!

Ama isterseniz önce sizleri Jess isimli bu kadınla tanıştıralım. Kendisi yaşadığı bazı ilginç olayları TikTok’ta paylaşıyor.

Yaşadığı “ayrılık” hikayesi de bu hikayelerden bir tanesi. Erkek arkadaşı tuvalet kağıdı vermediği için terk etmiş kendisi.

“Nasıl ya?” dediğinizi duyar gibiyiz. Jest bu olayı şöyle anlatıyor.?

“Erkek arkadaşımın evindeyim ve tuvalete gittim. Dışkıladıktan sonra fark ettim ki peçete kalmamış. Sonrasında erkek arkadaşıma ‘Bana peçete getirir misin?’ dediğimde bana ‘Tuvalette peçete kalmadığını söylemiştim’ dedi.”

“Unuttuğumu söylediğimde ise bana ‘Kendi işini kendin gör’ dedi. O esnada ona durumu açıkladım. Cevap vermeyince aşağıya indim ve tuvalet kağıdını kendim aldım… Sonrasında bana korkunç bir şey söyledi.”

Not: Görsel temsilidir.

“Eğer idrarımı yaptıysam banyo havlusu kullanabileceğimi söyledi. Ben de tabii ki bunu reddettim. Sonrasında telefonunda video izlerken sesini duydum. Aşırı sinirlendim ve yardım istemek için bağıracağımı söyledim…”

“Ben bağırmaya başlayınca ‘Kapa çeneni’ dedi ve büyük bir hışımla aşağıya inip tuvalet kağıdını aldı. Ardından da hızlı bir şekilde kapıyı açıp tuvalet kağıdını yüzüme fırlattı. Ağlamaya başladım. Bu yaşadığım şey gerçek anlamda kan dondurucu.”

Şeklinde anlatıyor Jess. Sonrasında da Jess, erkek arkadaşından ayrılmış.

Tepkiler ise şu şekilde.?

‘Bu gerçekten daha önce bilmediğim bir ‘red flag”

“Bunun gibi erkekler sonrasında kızların kendisinden ‘küçük bir şey’ yüzünden ayrıldığını söyler.”

“Tuvalet kağıdı yoksa neden koymuyor?”

“Havluyu kullanırdım, evi terk ederim ve bu kişiyle bir daha asla konuşmazdım.”

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir