Dilipak kuyuya yine bir taş attı: Bu 15 Temmuz zor geçecek

Gazeteci Abdurrahman Dilipak, FETÖ hesaplarının sosyal medya platformları üzerinden servis ettiği görüntüleri değerlendi.

15 Temmuz gecesine ait olduğu öne sürülen ve “Beştepe’den fırlatılan SAM füzeleri helikopter, uçak vuramadıysa kimi vurdu? Bu füzelerin ateşlenmesi emrini kim verdi?” yorumuyla paylaşılan görüntüleri yorumlayan Dilipak, “Bu 15 Temmuz zor geçecek” diye yazdı. Abdurrahman Dilipak’ın bu sözleriyle ne kast ettiği sosyal medyada merak konusu oldu.

“Haziran GlobalReset için bir milat olacak” diyen Dilipak şunları yazdı: “Bu gizli bilgi ise, kim nasıl elde etti ve bugün kim niçin açıklıyor? Fırlatılan bu füzelerin kara ya da hava hedefleri neydi? Sonuç ne oldu? Söyleyeyim bu 15 Temmuz çok zor geçecek. Mart zor, Nisan daha da zor, mayıs ondan da zor, Haziran zaten GlobalReset için bir milat olacak. 15 Temmuz’da görelim Mevlam neyler…”

“GLOBAL RESET” NEDİR
Büyük Sıfırlama veya Global Reset, Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) COVID-19 salgını sonrasında, ekonomiyi sürdürülebilir bir şekilde yeniden inşa etme önerisidir. Mayıs 2020’de Birleşik Krallık Prensi Charles ve WEF direktörü Klaus Schwab tarafından tanıtıldı. Öneriyle ilgili dillendirilen komplo teorilerine göre Global Reset “küresel finans elitlerinin” bir “Yeni Dünya Düzeni” girişimi. Projeyle ilgili dillendirilen en ürkütücü teori ise Büyük Sıfırlama’nın amacının dünya üzerinde insan nüfusunu azaltmayı planlıyor oluşu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir