Shiba Inu, 3 Büyük Haberi Duyurdu: Ortaklık da Var!

Popüler meme coin’i Shiba Inu ekibi özelleştirilmiş soğuk SHIB cüzdanı üzerinde çalışıyor. SHIB Metaverse ekibi ‘sırları ortaya çıkarma’ sözü vererek önemli bir duyuru yaptı. Shiba Inu topluluğunun bazı üyeleri, Shytoshi Kusama’nın Twitter coğrafi konum durumundaki bir değişikliği fark etti.

Shiba Inu, cüzdan için Huobi ile ortaklık kurmayı hedefliyor

SHIB topluluğunun Twitter’da LucieSHIB olarak bilinen vokal üyesi Lucie Sasnikokva, Shiba Inu Discord kanalından bir ekran görüntüsü paylaştı. Lucie, SHIB ekibinin Shiba Inu için soğuk bir cüzdan üzerinde çalıştığını söylüyor. Ayrıca, iki üst düzey kripto endüstrisi oyuncusu ile ortaklık kurmayı hedeflediğini kaydediyor.

SHIB ekibinin Discord’daki Shibarium1 adlı bir üyesi, önde gelen Huobi borsası ve Blockchain ve akıllı sözleşmelerle ilgilenen önemli bir şirket olan CertiK ile bir AMA (“bana bir şey sor”) oturumuna hazırlandıklarını yaydı. Mesajda ayrıca “özelleştirilmiş bir Shib soğuk cüzdanına sahip olası bir ortaklık veya işbirliği” hakkında da konuşuluyor. Shibarum1 kullanıcısı, şu anda geliştirilmekte olan SHIB cüzdanının “ilginç bir teknolojiye ve görünüme” sahip olacağına söz veriyor. SHIB ekibi gerçekten de kendi özelleştirilmiş soğuk kripto cüzdanını piyasaya sürerse, Shiba Inu’yu sadece bir meme coin’inden gerçek bir varlık ve yatırım aracına dönüştürmek için başka bir adım olacak.

Bu haber, Puppynet adlı Shibarium beta sürümünün lansmanından neredeyse iki ay sonra geldi. O tarihten bu yana test-net’e 14 milyondan fazla cüzdan bağlandı. Ayrıca, üzerinde 4,6 milyondan fazla işlem gerçekleştirildi.

Shytoshi Kusama’nın yeni Twitter durumu SHIB Army’yi şaşırtıyor

Twitter’daki Shiba Inu topluluğunun bazı üyeleri, SHIB lideri Shytoshi Kusama’nın Twitter coğrafi konum durumundaki bir değişikliği fark etti. Daha sonra, kamuoyunun dikkatini bu konuya çektiler. Shytoshi bugün Cambridge, Massachusetts’te bulunuyor. Kural olarak, Kusama’nın Twitter durumundaki bir değişiklik, Shibarium ve genel olarak Shiba Inu ekosistemi üzerindeki çalışmalarda bir tür gelişmeye işaret ediyor.

Bu yılın başlarında Shytoshi konum durumunu “Lab”, “The Situation Room” vb. olarak değiştirdi. Cambridge’in BT geliştirmeyle ilgili bir şey ifade etmesi pek olası değil. Bu yüzden, Shytoshi’den gelen ipucu, eğer varsa, belirsizliğini koruyor. Son zamanlarda, Shibarium Telegram sohbet odası “Shibarium Tech “de Kusama, son zamanlarda Katman-2 protokolünde herhangi bir güncelleme olmadığını açıkladı. Bu Blockchain’le ilgili tüm faaliyetler ve üzerindeki tokenlar halka açık. BU nedenle, çok sayıda güncelleme yapıldığını belirtti. “Devam etme modundayız,” diye ekledi.

Shiba Inu Metaverse ekibinden önemli bir duyuru

Shiba Inu geliştiricileri, birkaç gün içinde Rocket Pond adlı başka bir metaverse merkezinin video önizlemesini yayınlayacaklarını duyurdular. Resmi Shiba Inu token hesabı daha sonra bu gönderiyi retweet ederek Twitter sayfasında paylaştı. Rocket Pond, geçen yıl sanat konseptleri SHIB ordusuna açıklanan 11 metaverse merkezinden biri. Bu merkezler, SHIB Metaverse’de ortak erişim için olacak. Ancak bunlar, satışa sunulmayacak sanal arazi parçaları.

İlk olarak, Roket Pond sanat konsepti geçen yılın Eylül ayı ortasında ortaya çıktı. Bu merkez, bir kripto paranın yeni ufuklara ulaşma ve fiyatının aya gitme enerjisini ve potansiyelini sembolize ediyor. Merkezin başlığındaki “roket” kısmı buna vurgu yapıyor. Ayrıca, roket emojileri genellikle Twitter’da bir fiyat artışını göstermek için kullanılır. Geliştiricilere göre roketler aynı zamanda keşfi, yeni dünya dışı toprakların keşfini, yolculukları ve teknolojiyi sembolize ediyor.

Şimdi, The Third Floor animasyon stüdyosu ile işbirliği içinde metaverse ve tüm hub’ları üzerinde çalışan geliştirici ekip, sadece birkaç gün içinde bu hub’ın bir video teaser’ını yayınladı. Bu bağlamda, “Rocket Pond’un sırlarını ortaya çıkaracaklarını” belirttiler.

WAGMI Temple’ın alfa önizlemesi açıklandı

WAGMI Temple adı verilen 11 merkezden biri bu yıl Mart ayında yeni Shiba Inu web sitesiyle birlikte SHIB Army’ye sunuldu. Kripto dünyasında WAGMI “hepimiz başaracağız” anlamına gelen popüler bir kısaltmayı temsil ediyor. Bu video, WAGMI Temple merkezi ve onu çevreleyen sanal topraklar üzerinde bir uçuş görüyoruz. Ayrıca, izleyicilerin Shiba Inu heykelleri, güzel köprüler, yeşil çimenlerde geyikler, meditasyon için bir oyuk, bir şelale ve daha pek çok şeyle sakin bir nehir kıyısını izlemesi mümkün.

Hollywood’un metaverse ilgisi artıyor!

Shiba Inu’nun danışmanı Marcie Jastrow, Hollywood’un metaverse olan ilgisinin önümüzdeki on yıllarda canlı aksiyon filmleri ve animasyon filmleri yapmaya yönelik olduğuna dair bir ipucu paylaştı. Jastrow kısa bir süre önce oyun, film ve eğlence alanlarından çeşitli profesyonellerin ve teknoloji yenilikçilerinin son trendleri ve gelişmeleri tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldiği yıllık bir etkinlik olan NAB Show’a katıldı. Bu arada, Marcie Jastrow’un SHIB Metaverse ile yeni marka ortaklıklarından sorumlu olduğunu belirtelim. Bu nedenle, muhtemelen Hollywood yapımcılarının dikkatini çekmedeki rolü gelecekte önemli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir